سرمايه گذاري در بخش خصوصي

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 93/04/20

 

سرمايه گذار امنيت مي خواهد . امنيت رواني ،‌ امنيت جاني ،‌ امنيت مالي .

چرا كه سرمايه گذاري في نفسه كار سخت و جانفرسايي است . استرس هاي فراوان دارد . بايد با همه وجود با همه توان ،‌با همه سلولهاي بدنت درگير شوي تا بتواني يك پروژه را به ثمر برساني ! كار آساني نيست . طبق آمار وزارت بازرگاني و صنعت و معدن ،‌ از هر 59 شركت ثبت شده و كسب و كار تازه وارد به فضاي كسب و كار فقط يكي از آنها موفق مي شود ! اين آمار خطر ناكي است . در بريتانيا از هر 9 بيزينس تازه آغاز شده يكي موفق مي شود ! به عبارت ديگر مثل بند بازي يا راه رفتن روي طناب است . اگر جمعيتي روي زمين به بند باز فحش بدهند ،‌ناسزا بگويند . حواسش را پرت كنند ،‌او را درگير حاشيه هاي فراوان كنند ، نمي تواند به كارش ادامه دهد . قطعاً مي رود و قطعاً هزاران شهر و دهها كشور مناسبتر مي تواند بيابد كه با خيال راحتتر و شرايط بهتر و سود بيشتر و رفاه كاملتر به كار و بيزينس خود بپردازد ! كشورهايي مثل آمريكا ،‌كانادا ،‌استراليا ،‌ايتاليا، هلند ،‌نروژ و .... با اينكه شرايط اقتصادي غير قابل مقايسه اي با ما دارند باز هم براي جذب سرمايه گذار شرايط عالي و غير قابل تصوري ايجاد مي كنند ولي ما با اين همه مشكل ،‌ اينهمه فقر ،‌اينهمه بيكاري ،‌اعتياد ، بزهكاري و درگيريهاي اجتماعي كه تماماً‌ناشي از فقر و بيكاري است و تنها با وجود فقط يكي دو نفر سرمايه گذار در شهرمان ، هزاران مشكل ريز و درشت براي آنها ايجاد مي كنيم . نمونه بارز آن بيمارستان شفا . همه كارو بارمان را گذاشته ايم و به اين بيمارستان شب و روز گير مي دهيم ! انصافاً‌و وجداناً آيا شفا از بيمارستانهاي ديگر استان پايين تر است ؟!

آن هفته نامه محترمي كه سالهاست همه معضلات اين استان را رها كرده و فقط به عنوان فوق تخصصي اين مركز چسبيده ! آيا واقعاً معضل و مشكل ديگري در استان را نمي بيند؟

آيا عنوان فوق تخصصي بيمارستان مدني و رحيمي و عشاير را نمي بينيد ؟ آيا از آنها درخواست مجوز كرده ؟ يا فقط مجوز بيمارستان شفا برايش مهم است ؟! و چرا ؟ واقعاً چرا ؟ پشت پرده اين همه سياه انگاري چه چيزي نهفته است ؟ آيا درخواستي از بيمارستان شفا داشته و دارند كه انجام نشده ؟ آيا مسئله زورگيري و تلكه كردن است ؟ آيا اگر دكتر فكوري بعنوان تنها سرمايه گذار بومي كه توانسته حدود 700 شغل ايجاد كند ،‌خسته شود و سرمايه اش را از استان ببرد و 700 نفر بيكار شوند اين آقا و هفته نامه اش مي توانند 5 نفر از آنها را استخدام كنند ؟

چه كسي خانواده هاي دو بيمار فوت شده را تحريك مي كند كه موجي از تهاجم و تهمت و كذب را متوجه اين مركز كنند؟

 

بس كنيد اينهمه خيانت را !

بس كنيد اينهمه كينه توزي ويرانگر را !

به صرف اينكه خودتان شغلي داريد و از بيت المال حقوقي و ميزي و تشكيلاتي ،‌نبايد كه به مأمن و پناهگاه 700 نفر جوان تحصيل كرده چنين ناجوانمردانه حمله كنيد !

يقين بدانيد مردم مي فهمند. يقين بدانيد !

 

 

                                                                                 ارادتمند

                                                                                 ناصر عليپور

                                                                                معاون حسابداري

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی