شب بیداران، اینگونه قربانی میشوند

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1395/11/14


شادابی و سلامت انسان به عوامل بهداشتی و تغذیه بستگی دارد ولی یکی از علت های بسیار مهم و تاثیر گذار در آرامش روانی و سلامتی جسمی خواب است کم خوابی عوارض بسیاری همراه دارد که یکی از آنها از دست دادن نشاط اعضای صورت ..
زمانی که بتوانید راحت و کافی بخوابید شادابی و نشاط در جسم و جان شما موج  می زند.کسانی که در معرض کم خوابی و یا خواب ناقص و بی کیفیت قرار دارند، ویژگی های صورت خود را از دست می دهند.چشم ها، پوست، دهان از جمله اعضایی هستند که در صورت یک انسان خواب آلوده یا دچار کم خوابی سلامتی خود را از دست می دهند.بیشتر افرادی که راحت و کافی نمی خوابند از پلکهای آویزان، چشمهایی قرمز، پوست دور چشم تیره و رنگ پریدگی رنج می برند.
چین و چروک های پوست
خواب کافی می تواند یکی از دلایل پوست های شاداب و سالم باشد.زمانی که خوب نمی خوابید و یا اینکه مدت زمان کافی استراحت نمی کنید، پوست دچار اختلالاتی می شود. از جمله  این اختلالات می توان به چین و چروک یا خطوط ریز در اطراف چشم اشاره کرد.به طور کلی خطوط ریز در گوشه دهان ویا دیگر اجزای صورت بیشتر به دلیل کم خوابی پیدا می شوند.
تاثیرات کم خوابی در صورت
چهره هر انسان حاوی مقادیر قابل توجهی از اطلاعات روحی و روانی می باشد. هر شخص می تواند از طریق خطوط و علائم صورت و چشمهایش با دیگران ارتباط برقرار کند. به این ترتیب اگر شما دچار یک کم خوابی شدید هستید، در چهره تان بی شک این حالت پیدا خواهد بود. حالات اعضای صورت و شادابی آنها نمایانگر میزان خواب شما می باشد. هر میزان که شما بکوشید کم خوابی خود را پنهان کنید، خطوط و خستگی اعضای صورتتان این کمبود را افشا می کنند. شبکه عصبی صورت بعد از یک خواب کافی و راحت، دقیقتر و فعال تر  کار می کند. به غیر از حالات فیزیکی صورت، حالات روانی مانند پرخاشگری و عصبانیت بعد از کم خوابی پدیدار می شوند.
چشمها و پوست انسان دو عضو فعال در صورت انسان هستند.این دو عضو قبل از همه حالات دیگر علائم کم خوابی یا بی خوابی را درصورت شما هویدا می کند.

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی