روزهای شلوغ و شیرین مرکز درمان ناباروری بیمارستان شفا

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 7/2/98

 

روزهای شلوغ اما شیرین

مرکز درمان ناباروری بیمارستان شفا روزهای شلوغ و شیرینی را سپری می‌کند. با تلاش و همت متخصصان این مرکز، روز به روز بر تعداد زوج‌های ناباروری که پس از سال‌ها تنهایی، صاحب فرزند شده‌اند اضافه می‌شود. 

خانم و آقایی 31 و 32 ساله که پس از 6 سال نازایی، سرانجام به روش IUI صاحب نوزاد دختری 3200 گرمی می‌شوند، زوج جوانی که پس از 4 سال ناباروری به روش لاپاراسکوپی صاحب فرزند می‌شوند، خانم و آقای 29 و 32 ساله که پس از 6 سال ناباروری به روش IVF  صاحب فرزند پسر شده‌اند و خانمی که پس از 8 سال ناباروری، سرانجام در بیمارستان شفا صاحب فرزند پسر شده است از نمونه‌های موفق مرکز درمان ناباروری بیمارستان شفا  هستند که درمان آن‌ها در روزهای اخیر نتیجه داد.

مرکز درمان ناباروری بیمارستان شفا امروز یکی از موفق‌ترین مراکز درمان ناباروری در کشور است که نرخ درمان ناباروری به روش‌های روز دنیا در آن با نرخ‌های جهانی برابری می‌کند.


نظرات کاربران
 1. Avatar
  1398/02/08

  موفق باشید. واقعا ممنون

 1. Avatar

  نهال كوچكي كه سال 94 طي تصميم بزرگ دوست عزيزم آقاي دكتر فكوري، كاشته ام در خاك دليران، شهر با تمدن خرم آباد، چه بزرگ و تنوكند و زيبا شده است، خدا رو شكر و براي همه دست اندركاران كنوني و آناني كه از زمان راه اندازي بوده اند آرزوي سلامتي و موفقيت روزافزون و بركت ميكنم.

 1. Avatar

  نهال كوچكي كه سال 94 طي تصميم بزرگ دوست عزيزم آقاي دكتر فكوري، كاشته ام در خاك دليران، شهر با تمدن خرم آباد، چه بزرگ و تنوكند و زيبا شده است، خدا رو شكر و براي همه دست اندركاران كنوني و آناني كه از زمان راه اندازي بوده اند آرزوي سلامتي و موفقيت روزافزون و بركت ميكنم.نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی