راه‌اندازی یکی از پیشرفته‌ترین مراکز ام آر آی کشور در بیمارستان شفا

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1397/7/14

‍جدیدترین دستگاه ام‌آرآی PHILIPS  1.5T با قابلیت‌های منحصر به فرد در زمینه تصویربرداری‌های پزشکی، جهت استفاده مراجعان بیمارستان شفا، خریداری و به زودی در این مرکز درمانی نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

▫️دستگاه‌ ام آر آی PHILIPS که هم‌اکنون مراحل نصب خود را می‌گذراند، دستگاه پیشرفته‌ای است که در موارد کلینیکی متفاوت می‌تواند در کمترین زمان ممکن، تصاویری با وضوح بالا در اختیار پزشکان قرار دهد. 

▫️این دستگاه ضمن داشتن قابلیت تصویربرداری از سیستم اسکلتی، عصبی و قلب و عروق، امکان انجام عملیات تشخیصی حساس همچون ام‌آر آنژیوگرافی و ام‌آرسی‌پی را نیز دارا می‌باشد.

▫️این سیستم با داشتن امکان تصویربرداری به روش DWI از تمام اعضاء، برای اولین بار در استان لرستان امکان MRM (تصویربرداری از سینه) خانم‌ها را نیز فراهم می‌نماید.

▫️مرکز تصویربرداری بیمارستان شفا به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل پذیرای مراجعان بوده و با عقد قرارداد با تمامی بیمه‌ها، آماده خدمات‌دهی به همه اقشار می‌باشد.

▫️گفتنی است مرکز MRI بیمارستان شفا تنها مرکز در استان لرستان است که MRI در آن توسط کارشناس ارشد MRI و زیر نظر پزشک رادیولوژیست انجام می‌شود.

🔺شفاخونه
@shafakhoram

نظرات کاربران
  1. Avatar
    1397/10/21

    این نرم افزاربسیارعالیست وبرای دسترسی مردم کاررااسان کرده من ازطرف خودم وخانوادم ازمهندسین که زحمت کشیدن بینهایت سپاسگذارمنام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی