روز پرستار

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1396/11/1396

💥پرستاري عين عشق است

در دنياي پر تلاطم امروز، كه پر از جنگ و خونريزي و درگيريهاي لفظي و حقوقي و دشمني هاي ريز و درشت است و تا چشم كار مي كند كوير خشك و سوزان بي اخلاقي و بي عاطفگي است، معدود درختان زيبا و خوش عطري در جاي جاي اين برهوت بي انتها،‌ عطرافشاني مي كنند و نسيم دل انگيزي در فضا مي پراكنند كه عابرين خسته جانِ دل افگار را، تواني و جاني دوباره مي بخشند و يكي از زيباترين اين گلها، پرستار است .
پرستاري عين عشق است . با هيچ ملاك و معيار مادي نمي توان آنرا سنجيد . پرستاري را بايد در بيداري شبانه بر بالين بيمار شناخت و در دغدغه هميشگي اش براي مراقبت از بيمار ديد و در وسواس خدمت بموقع و درست به بيمار فهميد و بالاتر از همه اينها قدر و ارزش پرستار را بايد در نگاه پر مهر و قدرشناس بيماران و دردمندان ديد و فهميد .
پرستاري عين عشق است. صرفاً كار نيست .عشقبازي است. لحظه لحظه زندگي را،زندگي كردن است . پرستاري، انسانيت واقعي را به نمايش گذاشتن است. در عين حال پرستاري يك حرفه و مهارت است، گر چه هر مهارتي در دنيا ارزشمند است ولي اينكه چنان مهارتي داشته باشي تا جان يك نفر را در دستانت پرستاري كني، را ارزشي بي قدر و اندازه است . 
آري، پرستاري عين عشق است . 
 روز پرستار بر همه همكاران عزيز مباركباد.

✍️دكتر روح اله فكوري 
رئيس هيئت مديره

 🌍 کانال بیمارستان #شفا خرم آباد👇
 https://t.me/joinchat/AAAAAD98ElxOx-_I5LlU1Q
🌏 وب سایت   www.shafahospital.com
🌏 سامانه پیامک         10006633265020
🌏 اینستاگرام                    shafa_hospital

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی