روز جهانی بهداشت حرفه ای امسال در بیمارستان شفا با روشی نو وخلاقانه ارج نهاده شد

نوشته شده توسط مدیر سایت در تاریخ: 1396/02/09

۲۸ آوریل (۸ اردیبهشت) توسط سازمان بین‌المللی کار به عنوان روز جهانی بهداشت حرفه ای و ایمنی محیط کار اعلام شده است. این روز فرصت مناسبی است تا اذهان عمومی نسبت به موضوع بهداشت و ایمنی محیط کار حساس شوند و ضمن ارج نهادن به زحمات کارکنان بایستی به فراهم آوردن زمینه‌های علمی، پژوهشی و کاربردی برای شناسایی مخاطرات شغلی، اقدام نمود.
 مراسم گرامیداشت روز جهانی بهداشت حرفه ای با حضور  مدیران ارشد و کارشناس بهداشت حرفه ای مورخه 9/2/96  در بیمارستان شفا برگزار شد. 
در این مراسم ضمن تبریک و گرامیداشت این روز، کارشناس مسئول واحد بهداشت حرفه ای بیمارستان شفا ، از زحمات و همکاری کارکنان سایر بخش ها با این واحد  در راستای اجرای روش‌های صحیح کنترل و ارتقای سطح سلامت نیروی انسانی تقدیر و تشکر بعمل آورد. و همچنین با تکیه بر شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای  مبتنی بر " جمع آوری و استفاده بهینه از پرونده های  ایمنی و بهداشت حرفه ای، راهی برای ارتقا فرهنگ پیشگیری از خطر " در خصوص اهمیت بهداشت حرفه ای در سلامت شاغلین مطالبی را بیان نمودند.   
  روز جهانی بهداشت حرفه ای امسال در بیمارستان شفا با روشی نو وخلاقانه ارج نهاده شد در مراسم گرامیداشت این روز برای تبریک گل هایی به کارکنان هدیه داده شد که روی آنها شعار روز جهانی بهداشت حرفه ای سال 2017 به زیبایی برچسب زده شده بود با این هدف که بیش از پیش موضوع بهداشت و ایمنی محیط کار در اذهان عمومی ثبت شود.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران


نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی