شفا از ديدگاه پزشكان غير بومي

96/04/17

گاهي اوقات بعضي رفتارها بعضي كوشش ها بعضي سبك هاي زندگي در ايران با پيش قضاوتي خيلي بد نشان داده مي شوند يك بيمارستان خصوصي صرفاً متعلق به يك فرد متملك و ثروتمند ، يك فرد بي درد كه بي خبر از درد مردم باشد نيست

بیشتر بخوانید
ندارد

موقع خواب چه اتفاقي در بدن مي افتد

96/04/13

همه خیال می کنیم وقتی می خوابیم همه اعضای بدن هم زنگ خاموشی می زنند و همه با هم به استراحت دسته‌جمعی می پردازیم. اما این تصور اشتباه است. ما می خوابیم و برخی اعضای بدنمان همچنان بیدار هستند و سر خود فعالیت هایی انجام می دهند که ما روحمان هم خبردار نمی شود

بیشتر بخوانید
ندارد

پر اشتهایی روانی

1396/01/25

پر اشتهایی روانی بر عکس اختلال بی اشتهایی روانی یکی از نشانگان پرخوری – پاکسازی است. ویژگی آن مصرف وسواس گونه غذاهای پر کالری و در پی آن اقدام به دفع آنهاست. پرخوری و پاکسازی در طی روز بارها تکرار میشود.

بیشتر بخوانید
پر اشتهایی روانی

انسداد روده چگونه رخ میدهد؟

1396/01/23

سندرم روده تحریک پذیر (IBS)انسداد یا گرفتگی روده مشکلی است که در آن غذاها و مایعات به دلیل بسته بودن مسیر، نمی توانند از روده باریک (کوچک) یا روده بزرگ (کولون) عبور کنند.

بیشتر بخوانید
انسداد روده

فتق چیست؟

1396/01/22

امروزه مردم به بیرون زدگی کشاله ران فتق یا باد فتق می گویند . نکته اینجاست که فتق ممکن است در هرجایی از بدن ایجاد شود . در واقع به جابجایی اعضای بدن از جایگاه طبیعی خود فتق گفته می شود.

بیشتر بخوانید
فتق چیست؟

سزارین و مراقبت های پس از آن

1396/01/21

مراقبت های پس از سزارین شامل دو مرحله است. مراقبت های روز اول و دوم که در بیمارستان و توسط تیم درمانی انجام می شود و مراقبت های در منزل که باید به مدت ۶ هفته صورت گیرد. این مراقبت ها معمولا توسط همسر و نزدیکان است و اگر شرایطی غیرعادی احساس شود، باید تیم درمانی در جریان قرار گیرد. در مدت ۶ هفته حداقل دوبار مراجعه به پزشک یا تیم درمان داشته باشد.

بیشتر بخوانید
سزارین و مراقبت های پس از آن