قلعه فلك الافلاك

96/07/25

دژ شاپور خواست يا دوازده برجي كه از دوره قاجار فلك الافلاك نام گرفت قلعه اي تاريخي در مركز شهر خرم آباد بر فراز تپه اي در كنار رودخانه است. اين قلعه مانند نگيني، چشم گيرترين اثر تاريخي داخل شهر خرم آباد است.

بیشتر بخوانید
ندارد

معماري شفا

96/05/31

شرکت تعاونی بهار آریا 1571 در سال 1381 به ثبت رسید موضوع فعالیت ارائه خدمات بهداشتی درمانی و ایجاد مراکز مرتبط با آن می باشد.

بیشتر بخوانید
ندارد

آبشار بيشه

96/03/31

آبشار بيشه يكي از زيباترين آبشارهاي لرستان ، ايران و جهان در نزديكي دورود در منطقه كوهستاني و در دامنه رشته كوههاي زاگرس قرار دارد

بیشتر بخوانید
ندارد

لرستان‌، استان زیبایی‌ها/ ‌جاهای دیدنی لرستان,جاذبه های گردشگری لرستان

1395/11/03

استان‌ لرستان از مناطق‌ باستانی‌ ایران‌ است‌ و آثار دیرینه‌ای‌ را در خود جای‌ داده‌ است‌. اقوام‌مهاجر در هزاره‌ سوم‌ و چهارم‌ پیش‌ از میلاد در کوهساران‌ زاگرس‌ اسکان‌ یافته‌ و سرزمین‌ بین‌النهرین‌ (درودنواحی‌ امروزی‌) را تصرف‌ کردند. به‌ استناد نوشته‌های‌ کتیبه‌های‌ بابلی‌، آشوری‌ و ایلامی‌، ساکنان‌ کوهساران‌زاگرس‌ طایفه‌هایی‌ مانند: لولوبی‌، مانایی‌، کاسی‌، گوتی‌، مادا و پارسوا بوده‌اند.

بیشتر بخوانید
لرستان‌، استان زیبایی‌ها/  ‌جاهای دیدنی لرستان,جاذبه های گردشگری لرستان

چرا باید در صنعت گردشگری سرمایه‌گذاری کرد؟

1395/11/02

در بسیاری از کشورهای توسعه‌یافته جهان صنعت گردشگری نقش عمده‌ای در اقتصاد ایفا می‌کند در نتیجه این کشورها نگاه ویژه‌ای به این صنعت دارند و با افزایش سرمایه‌گذاری در آن از پیامدهای اقتصادی گردشگری بهره کامل می‌برند

بیشتر بخوانید
چرا باید در صنعت گردشگری سرمایه‌گذاری کرد؟

صنعت گردشگری ورودی در لرستان؛ امکان‌سنجی و نیازها

1395/11/01

استان لرستان به عنوان یکی از استان‌های واقع در رشته کوه‌های زاگرس که خاستگاه تاریخ و تمدن می‌باشد ، همواره به لحاظ غنای منابع طبیعی، فرهنگی و تاریخی ملموس و ناملموس، مورد توجه اصحاب علم و فرهنگ و دانش در بیشتر زمینه‌ها بوده است که ذکر آن در منابع و مأخذ بسیاری آمده و شرح فراوان بر این شکوه و توان رفته است.

بیشتر بخوانید
صنعت گردشگری ورودی در لرستان؛ امکان‌سنجی و نیازها

"لرستان "سرزمینی ناشناس برای گردشگران/ راه‌کارهای معرفی ظرفیت‌های گردشگری لرستان

1395/10/28

لرستان یکی از استانهایی است که با وجود داشتن جاذبه های طبیعی و آثار تاریخی بی نظیر به دلیل نداشتن زیر ساخت های گردشگری و عدم معرفی مناسب تا کنون نتوانسته در جذب گردشگران آنگونه که باید، موفق باشد.

بیشتر بخوانید

گردشگری مذهبی؛ شاخه ای پرسود از صنعت گردشگری

1395/10/19

به گزارش وب سایت رسمی بیمارستان فوق تخصصی شفاگردشگری مذهبی، یکی از ابعاد گردشگری است که از ویژگی‌های آن، می‌توان به عدم اهمیت مشکلات و موانع آب‌وهوایی اشاره کرد. در واقع با تغییرات فصلی، گردشگران سفر به مناطق مختلف مذهبی را لغو نمی‌کنند. مسئله‌ای که در کنار امتیازات مثبت اقتصادی، باعث ایجاد ارتباط افزون‌تر با دیگر ملل اسلامی خواهد شد

بیشتر بخوانید
گردشگری مذهبی؛ شاخه ای پرسود از صنعت گردشگری