اتاق هاي عمل

ندارد

بخش جراحي بيمارستان شفا متشكل از 8 اتاق عمل مجهز به تجهيزات پيشرفته و بروز دنيا مي باشد كه انواع جراحي های: عمومي،‌ فوق تخصصي، ارولوژي، ارتوپدي، مغز و اعصاب،‌ ENT، چشم، قلب،‌ كليه، زنان، ترميمي، زيبايي و... توسط جراحان متبحر و مجرب انجام مي شود.

بیشتر بخوانید

كلينيك ارولوژي

ندارد

اورولوژی علمی است که از بیماری، اختلالات، درمان سیستم ادراری در مردان، زنان، کودکان و نیز اختلالات ناباروری در مردان بحث می کند.

بیشتر بخوانید

نماینده مردم خرم آباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی: #شفا آبروی درمان لرستان

ندارد

عضو مجمع نمایندگان استان لرستان شفا را منشا خدمات بسیار زیادی به استان لرستان دانست و تاکید کرد: مسئولین باید از کارآفرینانی که صادقانه برای اشتغال و آبادانی شهر خرم آباد و استان خدمت می کنند حمایت کنند.

بیشتر بخوانید

سندرم تخمدان پلي كيستيك

ندارد

يكي از شایع‌ترین اختلالات غدد درون‌ریز (ﺁندوکرینوپاتی) زنان در سنين باروري است و 5 تا 10 درصد زنان را در سراسر جهان درگير ميكند. PCOS به علت شيوع بالا و پيامدهاي توليد مثلي، متابوليك و قلبي-عروقي از همیت زیادی برخوردار است

بیشتر بخوانید

معرفي پاراكلينيك

ندارد

پاراکلینیک(paraclinic) موارد پیرابالینی مربوط به ناهنجاری‌های نهفته در ورای تظاهرات بالینی است که معمولاً ازطریق بررسی‌های آزمایشگاهی کشف می‏‌شود. به بخش‌هایی که در بیمارستان چنین بررسی‌هایی را انجام می‌دهند بخش‌های پاراکلینیک گفته می شود.

بیشتر بخوانید

عوارض دارويي

ندارد

گرچه دارو رکن اصلی درمان در دنیا است و 75 درصد درمان از طریق دارو صورت می‌گیرد، اما مصرف بی‌رویه آن می‌تواند خطر جدی برای سلامت افراد باشد و عوارض آن در برخی مواقع غیر قابل جبران است.

بیشتر بخوانید